Garážová vrata posuvná do boku

Proč říkáme posuvná?

Posuvná vrata jsou sestavena z panelů, které jsou umístěny vedle sebe. Otevírají se do boku podél zdi a umožňují tak i částečné otevření. Je možné je instalovat s posuvem doleva i doprava. Bezpečnostní prvky zabraňují úrazům (skřípnutí prstů) a vloupání.

Základní výhody posuvných vrat
Díky bočnímu otevírání vrata slouží jako vjezd i jako vchod pro osoby. Protože se dají otevřít také částečně, jsou vhodné i pro domy, které mají jen jediný vchod.

Minimální nároky na prostor
Ovládání posuvných vrat může být ruční. Pro větší pohodlí však doporučujeme elektrický pohon. Elektricky poháněná vrata můžete otevřít dálkovým ovládáním např. ze svého vozu. Takový komfort oceníte zejména v dešti. Také je možné nastavení více poloh otevírání, při prvním zmáčknutí tlačítka se vrata mohou otevřít pouze jako průchod pro osoby.

Komfort ovládání vrat
Ovládání posuvných vrat může být ruční. Pro větší pohodlí však doporučujeme elektrický pohon. Elektricky poháněná vrata můžete otevřít dálkovým ovládáním ze svého vozu. Takový komfort oceníte zejména v dešti.

Tichý provoz
Výhodou pro vás múže být nehlučné otevírání a zavírání vrat. Vrata jsou rozměrově přizpůsobivá vašim potřebám Žádné pevné rozměry. Vše se přizpůsobí vašim specifickým požadavkům.
Max. šířka: 5,4 m – v případě jednostranného provedení
Max. šířka: 12 m – v případě centrálního provedení
Max. výška: 3,3 m
Orientační hmotnost vrat cca: 14 kg/m2

Nepřeberné množství barevných kombinací
Pořiďte si vrata ve své oblíbené barvě. Vybírat můžete z 2 500 barevných odstínů podle vzorníku, který budete mít k dispozici.

Přírodní vzhled – imitace dřeva
Vybrat si můžete také ze sedmi oblíbených imitací dřeva. Ilustrační obrázky jsou níže.

Nerezové doplňky
Výběr nerezových doplňků je nekonečný. Originalitu vaší garáže můžete podtrhnout i vlastním nápadem. Níže najdete 10 základních nerezových prvků.

Nabídka dekorativních prolisů ZDARMA
Prolisy, které dají vašim vratům šmrnc, dostanete zdarma. Vyjímkou je pouze nepravidelné rozložení kazet.