GARÁŽOVÁ VRATA


Warning: Illegal string offset 'class' in /data/web/virtuals/19024/virtual/www/domains/bobstav.cz/wp-content/themes/TheCorporation/epanel/custom_functions.php on line 83

Warning: Illegal string offset 'alt' in /data/web/virtuals/19024/virtual/www/domains/bobstav.cz/wp-content/themes/TheCorporation/epanel/custom_functions.php on line 84

Warning: Illegal string offset 'title' in /data/web/virtuals/19024/virtual/www/domains/bobstav.cz/wp-content/themes/TheCorporation/epanel/custom_functions.php on line 85

Proč říkáme sekční?

Sekční vrata jsou sestavena z jednotlivých sekcí (panelů), které jsou umístěny svisle nad sebou. Vrata jsou standardně vybavena bezpečnostními prvky, které zabraňují úrazům (skřípnutí prstů) a vloupání.
Maximálně ušetřený prostor ve vaší garáži

Garážová vrata zajíždějí pod strop a nejsou proto ve vaší garáži žádnou překážkou. Pokud z nějakého důvodu potřebujete využít místo pod stropem – např. pro úložný prostor – doporučujeme vybrat garážová vrata posuvná nebo rolovací.
Zvolte si komfort ovládání

Ovládání sekčních vrat může být ruční. Pro větší pohodlí však doporučujeme elektrický pohon. Elektricky poháněná vrata můžete otevřít dálkovým ovládáním ze svého auta za pouhých 15 sekund. Takový komfort oceníte zejména v dešti.
Skvělá tepelná a zvuková izolace

Jednotlivé sekce (panely) jsou vyplněny polyuretanovou pěnou silnou 4 cm. Z toho důvodu jsou velmi odolné proti hluku a úniku tepla, jsou tedy vhodné i pro vytápěné garáže.

Vrata jsou rozměrově přizpůsobivá vašim potřebám

Žádné pevné rozměry. Vše se přizpůsobí vašim specifickým požadavkům.
Max. šířka: 7,5 m | Max. výška: 5 m | Max. plocha vrat: 32 m2
Orientační hmotnost vrat cca: 14 kg/m2

Nepřeberné množství barevných kombinací

Pořiďte si vrata ve své oblíbené barvě. Vybírat můžete z 2 500 barevných odstínů podle vzorníku, který budete mít k dispozici.
Přírodní vzhled – imitace dřeva

Vybrat si můžete také ze sedmi oblíbených imitací dřeva. Ilustrační obrázky jsou níže.
Nerezové doplňky

Výběr nerezových doplňků je nekonečný. Originalitu vaší garáže můžete podtrhnout i vlastním nápadem. Níže najdete 10 základních nerezových prvků.
Nabídka dekorativních prolisů ZDARMA

Prolisy, které dají vašim vratům šmrnc, dostanete zdarma. Vyjímkou je pouze nepravidelné rozložení kazet.
Neváhejte kombinovat libovolný dekor s jakýmkoli prolisem a nerezovým doplňkem
Průmyslová sekční vrata

Vrata jsou vyrobena s ohledem na nejpřísnější bezpečnostní standardy podle normy ČSN EN 13241-1. Pro průmyslová vrata jsou všechny výše uvedené možnosti totožné.

V případě zájmu o naše produkty a služby nás můžete kontaktovat i prostřednictvím formuláře:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva